Gausus asortimentas

UAB "RB BALTIC" įkurta 2006 m. Mūsų įmonės patikimumas ir geras vardas leidžia savo klientams tiekti pačios aukščiausios kokybės gaminius iš lyderiaujančių Vokietijos ir Austrijos gamintojų. Visus produktus oficialiai atstovaujame ir tiekiame – Lietuvoje Latvijoje bei Estijoje.

“Backhus Eggersmann Group”, “Bauer”, “Otto-Graf”, “HAAS”, “NGR”, “Weber”, “Sartori Ambiente”, “Terra Select”, “Forus”, “MB The Crushing Evolution”, “Teuton”, “Först” – visi šie prekiniai ženklai yra “RB BALTIC” dalis.Nuo pat veiklos pradžios suformavome solidžią produktų paletę, skirtą atliekų surinkimui bei perdirbimui, biokuro ruošimui ir plastmasių perdirbimui. Produktų asortimentą nuolatos pildome, puoselėjame ir deriname prie rinkos poreikių.

Garantuota kokybė

Mūsų tikslas – klientams pasiūlyti geriausiai jų poreikius atitinkančius, optimalius ir patikimus sprendimus, tiekti tam reikalingą kokybišką įrangą bei puikiai atlikti garantinį ir pogarantinį servisą.

Rūpindamiesi savo klientais, įkūrėme pardavimų ir techninio aptarnavimo skyrių su mobilaus serviso paslauga, kuri užtikrina tinkamą technikos ir įrangos garantinę ir pogarantinę priežiūrą bei teikia kitas sunkiosios technikos serviso paslaugas.

Įgyvendinti projektai

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl kartu džiaugiamės atliktais projektais ir visada esame pasiruošę naujiems individualiems sprendimams.

Logo JENZ
2019 m. Balandžio mėn. JENZ HEM 820 DQ Skirta smulkinti iki 80 cm skersmens šakas ir rąstinę medieną. Našumas iki…
Haas-Logo (1)
2019 m. Kovo mėn. HAAS TYRON smulkintuvas skirtas senos medienos ir kitų sudėtingų žaliavų smulkinimui.
BAUER-logo-12
2018 m. Efektyvus ir modernus atliekų surinkimo būdas.

Mūsų teikiamos paslaugos

Siūlome tik pačius efektyviausius atliekų tvarkymo bei antrinių žaliavų rūšiavimo ir perdirbimo sprendimus Jūsų verslui ir namams.

Domina mūsų įranga ar paslaugos? Reikia specialisto pagalbos pasirenkant tinkamą sprendimą? Susisiekite su mumis
Kontaktai Siųsti užklausą