fbpx

Gausus asortimentas

UAB „RB BALTIC“ įkurta 2006 metais.
Patikimai, atsakingai ir stabiliai dirbdami mes užsitarnavome tiek klientų, tiek partnerių pasitikėjimą. Tai leidžia mums palaikyti patikimus santykius su lyderiaujančiomis įrangą bei technologijas tiekiančiomis Vokietijos, Austrijos, Italijos įmonėmis ir jų produkciją, technologinius sprendimus, naudojantis savo sukaupta patirtimi, pritaikyti ir pasiūlyti mūsų klientams Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Mūsų stiprybė - kompleksinis požiūris į atliekų, plačiąja prasme, perdirbimo sprendimus. Nuo pat veiklos pradžios suformavome solidžią produktų paletę, skirtą atliekų surinkimui ir perdirbimui, biokuro ruošimui, plastmasių antriniam panaudojimui. Produktų asortimentą nuolat pildome, puoselėjame ir deriname prie rinkos poreikių. Mūsų techninio aptarnavimo ir serviso padalinys patikimai prižiūri, kad klientų įsigyta įranga tarnautų atliepdama aukščiausius jų reikalavimus.

„JENZ“ , „KADANT PAAL“, „STRAUTMANN“, „WEBER“, „BAUER SUDLOHN“, „FÖRST“, „HERBOLD MECKESHEIM“, „NGR“, „MB CRUSHER“, „SARTORI AMBIENTE“, „WAGNER“, „EGGERSMANN GmbH“ ir jos gaminiai „BACKHUS“, „TERRA SELECT“, „BRT HARTNER“, „TEUTON“, „FORUS“ tai prekių ženklai kuriuos jau daugelį metų oficialiai atstovaujame Baltijos šalyse ir laikome tai neatsiejama „RB BALTIC“ identiteto dalimi.

Garantuota kokybė

Mūsų tikslas – klientams pasiūlyti geriausiai jų poreikius atitinkančius, optimalius ir patikimus sprendimus, tiekti tam reikalingą kokybišką įrangą bei puikiai atlikti garantinį ir pogarantinį servisą.

Rūpindamiesi savo klientais, įkūrėme pardavimų ir techninio aptarnavimo skyrių su mobilaus serviso paslauga, kuri užtikrina tinkamą technikos ir įrangos garantinę ir pogarantinę priežiūrą bei teikia kitas sunkiosios technikos serviso paslaugas.

Įgyvendinti projektai

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl kartu džiaugiamės atliktais projektais ir visada esame pasiruošę naujiems individualiems sprendimams.

Mūsų teikiamos paslaugos

Siūlome tik pačius efektyviausius atliekų tvarkymo bei antrinių žaliavų rūšiavimo ir perdirbimo sprendimus Jūsų verslui ir namams.

Domina mūsų įranga ar paslaugos? Reikia specialisto pagalbos pasirenkant tinkamą sprendimą? Susisiekite su mumis
Kontaktai Siųsti užklausą