fbpx
Pasirinkite gamintoją arba pasinaudokite greitąja paieška

Aplast

Viena iš pirmaujančių įmonių, užsiimančių plastiko masių apdirbimu (rotoformavimu) Slovėnijoje ir Centrinėje Rytų Europoje. Aktyviai skverbiasi į Vakarų rinkas ir kartu išsaugo esamų rinkų pranašumą.

Nukreipti į kokybiškų ir estetiškai priimtinų gaminių, atitinkančių pagrindinius reikalavimus: kokybę, saugumą ir efektyvumą, kūrimą. Taip užtikrina savo prekės ženklo produktų rinkos pranašumą ir atpažįstamumą vis stiprėjančioje konkurencinėje rinkoje.

Steinert

„STEINERT US“ yra pasaulinė magnetų ir jutiklių rūšiavimo įrangos lyderė metalo laužo, atliekų perdirbimo ir kasybos pramonėje. Didesnis rūšiavimo medžiagų tikslumas ir grynumas, dėl jo atskyrimo technologijų 
ir todėl gaunamas premium kokybės produktas

STEINERT išleidžia daugiau nei 2 mln. USD per metus naujų technologijų tyrimams ir plėtrai, Šiaurės Amerikos laboratorija 2014 m. išbandė 196 tonų klientų medžiagų,o  įranga yra skirta tarnauti mažiausiai 10 metų.
Tam tikrai įrangai įmonė siūlo 24 mėnesių garantiją, plačias aptarnavimo sutartis ir jūsų komandos mokymus. Derindami daugiau nei 125 metų aukštą techninę patirtį ir pasaulinės klasės klientų aptarnavimą, gali pristatyti patikimiausią magnetų ir rūšiavimo įrangą pramonėje.

Bauer

BAUER - tai Vokietijoje įsikūrusi kompanija, tarptautiniu mastu pardavinėjanti krautuvų priedus ir įvairios paskirties konteinerius bei talpas.

Kompanija gamybai naudoja aukščiausias technologijas taip garantuodama, kad produktai atitiks aukščiausius saugumo ir kokybės standartus. Dar 1993 metais BAUER buvo sertifikuota DIN EN ISO 9001.

Otto Graf

GRAF - kompanija, kuri 1962 metais pradėjo gaminti plastikinius konteinerius žemės ūkiui, dabar išaugo iki vienų populiariausių  lietaus surinkimo, kompostavimo konteinerių ir panašių talpų pardavėjų Europoje.

Šiandien GRAF grupėje dirba apie 550 darbuotojų iš kurių 330 - Vokietijoje. Daugiau kaip 70 šalių visame pasaulye perka GRAF produktus.

Sartori Ambiente

Italijos kompanija SARTORI AMBIENTE - nuo 1996 metų dirbanti atliekų tvarkymo ir aplinkosaugos srityje, gaminanti atliekų rūšiavimo ir tvarkymo konteinerius bei talpas.

Ši kompanija siekia, kad atliekų rūšiavimas būtų toks paprastas ir patogus, kad tai taptu įprastu kasdieniu veiksmu. Todėl SARTORI AMBIENTE siūlo platų rūšiavimo talpų pasirinkimą skirtingo tipo ir dydžio atliekoms.

Strautmann

STRAUTMAN UMWELTTECHNIK GMBH - dar 1993 metais Vokietijoje įsikūrusi kompanija, prekiaujanti ryšulių, briketų ir kitokiais presais.

Tokios rūšiuojamos atliekos, kaip kartonas, plevelė, PET buteliai ir kitos atliekos gali būti supresuojamos su skirtingais presais kurie turi vieną ar kelias presavimo kameras, yra pusiau arba pilnai automatiniai. Taip pat STRAUTMANN gali pasiūlyti statinių presą arba presą, kuris suspaudžia atliekas buitiniame konteineryje.

BRT Hartner

BRT HARTNER - Vokietijoje ir visame pasaulyje užsitarnavo klientų pasitikėjimą parduodami produktus atliekų perdirbimo bendrovėms, energetikos sektoriui ir daugybei kitų. Kartu su tarptautiniais partneriai BRT HARTNER sukūrė pardavimo ir paslaugų tinklą akcentuodamiesi į klientų pasitenkinimą.

Ši kompanija specializuojasi kuriant ir gaminant įrangą skirtą atliekų perdirbimui ir rūšiavimui. Visame pasaulyje BRT HARTNER mašinos supaprastina ir automatizuoja darbą. Imonė siekia, kad klientai gautų ilgalaikį pelną, todėl sūlo individualias sistemas ir pilnai integruotus sprendimus.

Herbold

HERBOLD MECKESHEIM - 1884 metais įkurta kompanija dirbanti plastmasės perdirbimo srityje. Gamina smulkintuvus, malimo mašinas ir aglomeratorius skirtus naudoti švariam, naudotam, maišytam arba užterštam plastikui. Įranga, galinti išplauti, atskirti, džiovinti plastmasės atliekas, gaminama 4500 m² dydžio gamykloje. Beveik kiekvienoje šalyje esantys patikimi atstovai pasirūpins Jūsų mašina nuo sutarties pasirašymo visą eksploatavimo laikotarpį.

Husmann

HUSMANN UMWELT-TECHNIK GMBH - viena didžiausių Europos kompanijų gaminančių ir parduodančių  atliekų tvarkymo įrangą. Dar 1953 metais pradėjo gaminti mašinas skirtas žemės ūkiui, bet 1965 metų pradžioje kompanijos įkūrėjas Gerhard Husmann suprato, kad reikia pradėti gaminti konteinerius. Taip kompanija HUSMANN tapo viena pirmųjų atliekų tvarkymo srityje.

Ši kompanija žinoma, nes siūlo ilgai tobulintus, aukštos kokybės produktus bei užtikrina gerą servisą ir atsarginių detalių tiekimą. Klientai vertina suteikiamas galimybes sutaupyti naudojant HUSMANN įrangą.

NGR

NGR - naujos kartos plastiko perdirbimo mašinos. Ši kompanija pradėjo užsiminėti plastiko perdirbimu dar tada, kai tai nebuvo populiaru. Per pastaruosius 50 metų plastiko perdirbimas išaugo nuo 20 iki 335 milijonų tonu per metus. Šiandien tiktai 14 % pakuočių yra perdirbimos, todėl ekonomika per metus praranda 70-110 bilijonų eurų ir apie 95% žaliavos.

Ši kompanija jau daugiau nei 20 metų, prisiima atsakomybę, kokią planetą paliksime kitoms kartoms. Žinojimas, kad naudojant jų mašinas pasaulis tampa bent truputi švaresnis, kiekvieną dieną motyvuoja NGR sukurti pačius geriausius sprendimus ir suteikti klilentams pranašumą rinkoje. Nors kompanija yra lyderiaujanti savoje rinkoje, jie toliau akcentuojasi į nuolatinį tobulėjimą ir naujų inovativių technologijų taikymą.

PAAL

PAAL-KADANT - Vokietijos įmonė įkurta 1854 metais, savo veiklą pradėjo spaustuvių versle. Vėliau, dar 1942 metais buvo sukurtas pirmasis hidraulinis, o 1960-aisiais pirmasis pilnai automatinis PAAL-KADANT presas. Tokie, nuolatos tobulinami, patikimi presai puikiai žinomi ir plačiai naudojami mūsų rinkoje. Šiuo metu PAAL-KADANT grupėje yra keturi padaliniai Europoje ir vienas JAV, kuriuose dirba virš 200 darbuotojų.

Originalūs presai pagaminti Vokietijoje pasižymi aukšta kokybe, patvarumu, trumpais pristatymo laikais ir greitu bei kokybišku aptarnavimu po pardavimo.

MB

MB -  jau daugiau nei 15 metų, smulkinimo ir griovimo srityje lyderiaujanti kompanija. Pirmoji rinkoje pristačiusi žiauninį smulkinimo kaušą. Nuo 2001 metų, MB siūlo plačiausią patentuotų kaušų pasirinkimą visame pasaulyje.

Italijoje įsikūręs šeimos verslas pasiekė pasaulinį pripažinimą dėl savo struktūros. Naujoje būstinėje, kurios plotas yra didesnis nei 15 000 m², MB valdo visus etapus - nuo mokslinių tyrimų ir plėtros iki gamybos ir pardavimo. Kompanija kontroliuoja visą gamybos grandinę, kad užtikrintų, jog produktai yra aukščiausios "Made in Italy" kokybės.

Wagner

WAGNER - konstruoja ir gamina aukštos kokybės atliekų perdirbimo mašinas. Kompanijos lankstumą ir kokybę pajusite nuo planavimo iki Jūsų specializuotos mašinos pristatymo. Ši, smulkintuvus gaminanti imonė, turi daug metų patirties ir įgūdžių tiekiant individualiai suprojektuotas mašinas. Vienas žmogus bendraus su jumis nuo pirmo skambučio iki smulkintuvo pristatymo. Profesionalus aptarnavimas po pardavimo ir moderniausių technologijų naudojimas užtikrina aukščiausią kokybę.

Jenz

JENZ - kompanija orientuojasi į ateitį. Nuolatos tobulinami medienos ir biomasės smulkintuvai užtikrina aukštą našumą. Pagrindinės kompanijos stiprybės: speciali įranga, sukuriama pagal individualius reikalavimus, bei aukštos kokybės aptarnavimas po pardavimo.

Puikiai apmokyti serviso atstovai, aukščiausios klasės partneriai ir patikimas atsarginių dalių tiekimas klientams visame pasaulyje padėjo įsitvirtinti ir dirbti rinkoje jau daugiau nei 90 metų.

Terra Select

TERRA SELECT - tai vokiškos kokybės sijotuvai, parduodami visame pasaulyje jau daugiau nei 15 metų. Vieni iš įmonės įkūrėjų broliai Farwickai su sijojimo mašinų konstravimo ir gamybos pagrindais susipažino dar vaikystėje - jų tėvas pirmą mobilų būgninį sijotuvą pagamino 1975 metais. Taigi TERRA SELECT savo patirtį medžiagų apdorojimo ir perdirbimo srityje skaičiuoja jau ne vieną dešimtmetį, ypač orientuodamasi į įvairių maišytų medžiagų sijojimą ir atskyrimą. 

Įmonė savo darbą grindžia pasitikėjimo kūrimo principu. Visos inovacijos įvedamos nepamirštant ir senų išbandytų technologijų, o lankstumas ir aukšti klientų reikalavimai skatina tobulinti mašinų efektyvumą ir kokybę.

Dabar TERRA SELECT yra žymios Eggersmann GmbH dalis.

Backhus

BACKHUS - daugiau negu 30 metų patirties gaminant ir tobulinant daugiau nei 1000 šiuo metu naudojamų mašinų. Rinkoje pirmaujanti kompanija gamina vartytuvus, iš kurių 90 % yra eksportuojama iš Vokietijos. BACKHUS klientai patenktinti mašinomis pagamintomis iš aukštos kokybės medžiagų, optimalios konstrukcijos ir aukšto vartymo našumo.

Weber

WEBER - Vokietijoje esanti kompanija, prekiaujanti konteineriais su ratukais ir rūšiavimo konteineriais. Ši kompanija pradėjo gaminti plastikines detales dar 1969 metais Haan mieste. Dėl spartaus augimo WEBER persikelė į naują vieta ankstyvais aštuoniasdešimtaisiais.

Standartiniai įvairių talpų konteineriai, turintys 2 arba 4 ratukus, žinomi rinkoje dėl aukštos gaminių kokybės. Šiuo metu galime pasiūlyti platų talpų pasirinkimą nuo 60 iki 1100 litrų.

Nuolatos plečiame gamybines apimtis siekdami patenktinti aukštus klientų poreikius.

Forst

FÖRST - tai šakų ir medienos smulkintuvai, sukurti ir pagaminti įmonės Redwood Global Ltd., kuri yra pripažinta viena patikimiausių ir seniausių lyderiaujančių Didžiosios Britanijos kompanijų, gaminančių bei tiekiančių arboristikai bei želdynų priežiūrai skirtą įrangą. Jos projektavimo, plėtros ir gamybos komanda sukaupė ilgametę patirtį ir puikiai išmano smulkintuvų konstrukcines bei eksploatacines savybes, todėl įmonė drąsiai suteikia 3 metų garantiją savo gaminamai įrangai.

Pirkdami arba nuomuodamiesi Först smulkintuvą, Jūs gaunate ne tik aukščiausios kokybės tvirtą ir patikimą mašiną, bet ir investuojate į nepriekaištingą aptarnavimą visą įrenginio tarnavimo laikotarpį, ramybę bei įsitikinimą, kad visuomet Jumis pasirūpinsime.