fbpx

UAB „RB BALTIC“ įkurta 2006 metais. Patikimai, atsakingai ir stabiliai dirbdami mes užsitarnavome tiek klientų, tiek partnerių pasitikėjimą. Tai leidžia mums palaikyti patikimus santykius su lyderiaujančiomis įrangą bei technologijas tiekiančiomis Vokietijos, Austrijos, Italijos įmonėmis ir jų produkciją, technologinius sprendimus, naudojantis savo sukaupta patirtimi, pritaikyti ir pasiūlyti mūsų klientams Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Mūsų stiprybė – kompleksinis požiūris į atliekų perdirbimo sprendimus. Nuo pat veiklos pradžios suformavome solidžią produktų paletę, skirtą atliekų surinkimui ir perdirbimui, biokuro ruošimui, plastmasių antriniam panaudojimui. Produktų asortimentą nuolat pildome, puoselėjame ir deriname prie rinkos poreikių. Siūlome tik pačius efektyviausius atliekų tvarkymo bei antrinių žaliavų rūšiavimo ir perdirbimo sprendimus Jūsų verslui ir namams.

Tiekiame atliekų surinkimo, presavimo, smulkinimo, kompostavimo, rūšiavimo, granuliavimo įrangą jų perdirbimui.

Mūsų techninio aptarnavimo ir serviso padalinys patikimai prižiūri, kad klientų įsigyta įranga tarnautų atliepdama aukščiausius jų reikalavimus. Atliekame kvalifikuotą servisą, garantinį aptarnavimą, po garantinį servisą. Tiekiame atsargines dalis. Teikiame kvalifikuotas konsultacijas ir techninį palaikymą.

Mūsų darbo ir sprendimų tikslas – Zero waste idėjos įgyvendinimas. Patys naudojame ir savo klientams siūlome komposto dėžes ir šiukšlių rūšiavimo konteinerius nes tikime, kad ekologiškas gyvenimo būdas prasideda nuo kiekvieno.

Įrangos pardavimas

Mobilioji įranga biokuro gamybai, komposto paruošimui ir sijojimui. Stacionarūs įrenginiai ir linijos atliekų rūšiavimui. Presai rūšiuotoms žaliavoms, plastikų plovimas ir granuliavimas.
Požeminiai ir buitiniai konteineriai įvairioms atliekoms.

Projektiniai sprendimai

Tvaraus (žaliojo) verslo ir ciklinės ekonomikos vystymui reikalingi sprendimai yra esminė mūsų veiklos dalis.
Maisto atliekų perdirbimo, nuotekų dumblo kompostavimo, atsinaujinančio biokuro gamybos, plastmasių pakartotinio panaudojimo sprendimai, tai mūsų užduotys.

E-Parduotuvė

Jūsų patogumui sukurta elektroninė parduotuvė, kurioje užsisakysite tik mūsų įmonės, tiesiai iš Vokietijos ir Italijos gamintojų importuotas prekes.
Už jų kokybę garantuojame!
Išbandyta, patikrinta, patikima!

Mūsų teikiamos Serviso paslaugos

Aukštos kokybės ir efektyvi atliekų tvarkymo, rūšiavimo ir perdirbimo įranga.
Produktų paletė nuo atliekų surinkimo konteinerių, biokuro smulkintuvų iki rūšiavimo linijų ar plastiko perdirbimo linijų.

Garantinis aptarnavimas

Mūsų atstovaujami gamintojai pagalvojo apie patikimas technologijas, kurios palengvintų Jūsų kasdienį gyvenimą ir darbo procesus.
Įsigydami pas mus įrangą ar techniką, gaunate ir garantinės priežiūros paslaugų paketą.
Laiku ir tinkamai atliekant garantinius aptarnavimus, užtikriname tinkamą įrangos ir technikos darbą.

Pogarantinis aptarnavimas

Pratęsdami profesionalų technikos aptarnavimą po garantinio laikotarpio, Jūs užtikrinate nepriekaištingą technikos būklę ir ilgą tarnavimą.
Ją verta atlikti, nes išlaikę nepriekaištingą būklę, jūs apsaugosite savo investiciją ir turėsite puikiai veikiančią techniką ar įrenginį.

Įrangos ir technikos remontas

Savo laiką skirkite sau, o mūsų mobilus servisas pasirūpins atsiradusiais naudojamos įrangos ar technikos gedimais.
Jei reikia įrenginį ar techniką pristatyti į mūsų servisą, tačiau neturite galimybių tai padaryti patys, paskambinkite mums arba užregistruokite užklausą internetu, mes padėsime išspręsti visas problemas.

Mūsų teikiamos įrangos nuomos paslaugos

Nuomojame presus, mobilias sijojimo mašinas, medienos smulkintuvus bei kitą įrangą.

Sijotuvų nuoma

Reikia sutvarkyti juodžemį, prasijoti kompostą, atrūšiuoti skiedras ar anglis, atskirti bioskaidžią frakciją iš šiukšlių masės, prasijoti žvyrą arba skaldą?
Mūsų nuomojami būgniniai sijotuvai tai gali.

Smulkintuvų nuoma

Išgenėjote, susitvarkėte, bet šakų krūva atrodo neįveikiama?
Medienos ir šakų smulkintuvas Först, galingas ir agresyvus aparatas su nuosavu varikliu įveiks tai greičiau nei tikitės. Išsinuomokite smulkintuvą “Först ST6” ir įsitikinkite.

Presų nuoma

Turite nedidelius žaliavų – popieriaus, kartono, plėvelės kiekius ir juos norite susitvarkyti ir parduoti?
Nuomojamas presas yra galimybė tai pradėti.
Nuomojame rankomis užkraunamus vertikaliai spaudžiančius presus.
Dėl kitokių presų, preskonteinerių nuomos, teiraukitės.

Mūsų partneriai

Tai mūsų partneriai ir jų prekių ženklai kuriuos jau daugelį metų oficialiai atstovaujame Baltijos šalyse ir laikome tai neatsiejama RB BALTIC identiteto dalimi.