fbpx

„IFAT 2020“ atšaukiamas
kita IFAT paroda: 2022 m. gegužės 30 d. – birželio 3 d.

COVID-19 pandemija daro didžiulį poveikį - taip pat ir pasaulinei aplinkos technologijų pramonei. Messe München, konsultuodamasi su parodos dalyvių patariamąja taryba ir konceptualiaisiais IFAT partneriais, atliko IFAT parodos dalyvių apklausą ir atskleidė, kad dauguma respondentų nepritaria IFAT laikymui 2020 m. rugsėjo 7–11 d.
Taigi, IFAT suplanuotas laikas būtų nepriimtinas - ne tik Messe München, bet ir mugės dalyviams. Be to, remiantis naujausiais pranešimais, pagrindiniai renginiai neturi būti rengiami iki 2020 m. rugpjūčio mėn. pabaigos.
Tam, kad visi klientai galėtų turėti patikimą planą ir glaudžiai bendradarbiaujant su parodos dalyvių patariamąja taryba -IFAT yra atšauktas.
 
„Saugus ir sėkmingas IFAT 2020 visoms suinteresuotosioms šalims - tai buvo pagrindinis rūpestis. Dėl vis dar nenumatytų aplinkybių šio tikslo, deja, nebeįmanoma įgyvendinti net ir naujai datai“, - aiškina Stefanas Rummelis „Messe München “ generalinis direktorius.
 
Aiški pramonės nuomonė:
Šis sprendimas pagrįstas intensyviomis diskusijomis su pramonės asociacijomis, partneriais ir daugeliu dalyvių iš visų IFAT segmentų. Ir neseniai atlikta apklausa patvirtino šią nuomonę. Visų mugėje registruotų parodos dalyvių apklausa buvo vykdoma internetu savaitę po Velykų. Dalyvavo 1 933 parodos atstovai iš viso pasaulio. 64 proc. teigė, kad nemano, jog yra pagrįsta surengti IFAT 2020 m. rugsėjo mėn. Dėl koronaviruso krizės (737 respondentai) arba kad jie norėtų padaryti pertrauką dėl mažų mugės sėkmės lūkesčių (507 respondentai). 85 proc. apklaustųjų nesitiki, kad aplinkos technologijų sektorius ekonomiškai atsigaus iki 2021 m. pirmojo pusmečio.
 
Tikimės vėl pamatyti jus „IFAT 2022“ ir atsiprašome už kilusius nepatogumus.
 
Daugiau informacijos apie esamą situaciją taip pat galima rasti Messe München svetainėje, kuri yra nuolat atnaujinama.